Planavimo ABC

2 SVARBIAUSI DALYKAI ORGANIZUOJANT ŠVENTĘ

Gera pradžia – pusė darbo

Nuo ko pradėti šventės organizavimą? Kai užduodame sau šitą klausimą, iš karto atkrenta noras ką nors išvis daryti…
Pagalvoji… kaip būtų gražu…kaip tose nuotraukose, kurias vakar mačiau facebooke….bet aš neturiu tiek pinigų planuotojoms, dekoratorėms ir velnias žino kam dar ☹
Taip, sutinku, nevisos galime, o dažnai ir nenorime užsiimti šventės organizavimu dėl … ne ne ne, ne dėl stokos pinigų, skonio neturėjimo ar pan. Paprasčiausiai mums niekas niekada neaiškino nuo kuo reikėtų pradėti ir ką daryti toliau.
Nesu skaičiusi jokių knygų apie švenčių organizavimą, kursų irgi jokių nelankiau, bet taip jau gyvenime susiklostė, kad nuo mokyklos laikų organizavau įvairiausius renginius. OK…kažkaip per daug čia apie mane 😉
Pradedam 😊

2 dalykai, kurie viską sustato į savo vietas

Pasakysit data, vieta, vedėjai…
Taip, tai svarbi dalis, bet visą šventės viziją nurodo kas kita. Kas? DAIKTAS IR SPALVA

Pavyzdys iš mano patirties.

Labai svarbi data mano gyvenime, buvo sūnaus krikštynos. Taigi nuo kuo pradėjau?

Spalva.
Žinojau, kad tai bus kažkokia mėlyna (vyrams šiuo klausimu lengviau, nes mėlyna tai mėlyna, o ne žydra, klasikinė mėlyna, navy blue ir t.t.). Po ilgų pamąstymų išsirinkau turkio mėlyna ir baltą.

Daiktas.
Iš pradžių buvo tik angeliukai, bet eigoje atsirado dar meškiukai (kad būtų smagiau) 😊

Pasakysite: čia gi dvi spalvos ir du daiktai 😊 Paaiškinsiu paprastai: visko turkio spalva nenudažysi, o tik balti angeliukai labai liūdnai atrodys. Tikiu, kad knygose parašyta protingiau, bet čia rašau gryną praktiką.
Aišku buvo kažkiek atspalvių ir kitų dekoracijų. Kažkur atsirado auksas, prie meškiukų burbuliukai ir pan., bet taip ir turi būti. Tiesiog reikia turėti pagrindą ir prie jo derinti detales.
Mano pagrindu buvo balta/turkio spalvos ir angeliukai/meškiukai.
Kas toliau? Apie tai mano kitame poste.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.